Promocje
Jesienne aktywności - PAKIET
Jesienne aktywności - PAKIET

9,90 zł

Cena regularna: 11,90 zł

Najniższa cena: 9,90 zł
szt.
Co niesie JESIEŃ - [ PDF ] kalendarz aktywności i dziennik obserwacji przyrody
Co niesie JESIEŃ - [ PDF ] kalendarz aktywności i dziennik obserwacji przyrody

27,68 zł

Cena regularna: 36,90 zł

Najniższa cena: 36,90 zł
szt.
Regulamin

1. Informacje ogólne

Maja Montessori jest sklepem internetowym dostępnym pod adresem www.majamontessori.pl należącym do Karol Giller prowadzącej działalność gospodarczą pod nazwą: Elektromechanika Karol Giller z siedzibą w 44-373 Pszów, ul. M. Dąbrowskiej 49B o numerze identyfikacji podatkowej: 6472555346

 

2. Płatności i zamówienia

Zamówienie składa się na stronie www.majamontessori.pl

Złożenie zamówienia wraz z dokonaniem opłaty na rachunek bankowy oznacza zawarcie umowy na odległość pomiędzy składającym zamówienie, zwanym dalej klientem, a sprzedającym, zwanym dalej Maja Montessori.

W celu złożenia Zamówienia należy:
Wybrać produkt będący przedmiotem zamówienia, kliknąć przycisk "koszyk”, wypełnić formularz zamówienia oraz potwierdzić zakup.

Kolejnym krokiem jest wybór sposobu płatności i w zależności od sposobu płatności należy opłacić zamówienie.

Operatorem płatności automatycznych jest BlueMedia S.A.

 Typy obsługiwanych kart płatniczych: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic

 

 

3. Realizacja zamówienia

 Zamówienie będzie realizowane niezwłocznie po otrzymaniu płatności.

Czas realizacji jest uzależniony od wyboru produktów. Każdy produkt posiada indywidualny czas realizacji. Przy wyborze wielu produktów, czas realizacji jest taki, jak realizacji produktu o najdłuzszym jego czasie.

Czas realizacji nie obejmuje czasu wysyłki.

4. Reklamacje

Ewentualne reklamacje powinny być składane w formie elektronicznej na adres e-mail: kontakt.majamontessori@gmail.com

W przypadku ujawnienia wady lub uszkodzenia towaru kupujący powinien skontaktować się ze sprzedającym oraz złożyć pisemną reklamację w terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki, do której sprzedający ustosunkuje się pisemnie w przeciągu 14 dni roboczych.

Przedmiotem reklamacji nie mogą być ewentualne nieznaczne różnice w kolorystyce pomiędzy oglądanym na monitorze projektem a gotowym produktem. Różnice te mogą wynikać z przyczyn technicznych, m.in. kalibracji monitora.

Produkty wykonane ze sklejki moga różnić się od siebie kolorystycznie, ze względu na naturalny surowiec, jakim jest drewno.

 

5. Zwroty
 
Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od Umowy Sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz.U.2014 poz. 827 ze zm., prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni nie obejmuje umowy, w której przedmiotem świadczenia jest produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego potrzeby.
 
W przypadku zwrotu z szybkiego przelewu i/lub karty płatniczej zostanie on zwrócony na rachunek bankowy podpięty pod w/w metodę płatności.
 
Uwaga: Produkty cyfrowe nie podlegają zwrotom.
 
6. Produkty
 
Produkty nie są (w rozumieniu przepisów prawa powszechnie obowiązującego) zabawkami, a pomocami dydaktycznym. Podczas użytkowania przez dzieci wymagana jest obecność osoby dorosłej.
Produkty są wykonane z bezpiecznych, testowanych materiałów.
Są pomalowane bezpiecznymi farbami i pokryte lakierem bezpiecznym dla dzieci.
Produkty są wykonywane i malowane ręcznie, przez co moga się od siebie delikatnie różnić.
 
Wszystkie projekty prezentowane przez Maja Montessori są własnością sprzedającego i są chronione prawami autorskimi – nie mogą być kopiowane ani wykorzystywane bez zgody autora.

 

6. Postanowienia końcowe
 
Każdy klient jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem.
Podjęcie współpracy przez klienta oznacza, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje zapisane w nim postanowienia. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia klienta z zawartych w nim zasad.
Dane osobowe klienta są przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia.
 
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy powszechnie obowiązującego prawa, a zwłaszcza kodeksu cywilnego oraz przepisy ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego (dz. u. nr 141 z 2002 r. poz. 1176) i ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (dz. u. nr 22 z 2000 r. poz. 271).
 
Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
W przypadku zmiany regulaminu zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian do niniejszego regulaminu będą realizowane na podstawie zasad obowiązujących przed wprowadzeniem zamian. 
 
Regulamin obowiązuje od dnia 06.03.2023r.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl